Trainingsuren seizoen 2019/2020: gewone regeling en vakantieregeling                                              

Gewone regeling

Maandag: 

* 18u-19u30  U10 B (terrein A) met Geert

* 19u30-21u  seniores B (terrein A) met Filip

* 19u30-21u  U16 (terrein B) met Johan

Dinsdag:

* 18u-19u30  U12 A (terrein A) met Philippe

* 18u-19u30  U12 B (terrein B) met Bruno

* 18u-19u30  U14 (terrein C) met Pieter

* 19u30-21u  seniores B (terrein A) met Filip

* 19u30-21u:  U18 en U21 (terrein C) met Wout

* 21u tot 22u30:  seniors A (terrein A) met Bart 

* 18u-19u  U8 en initiatie (PTI) met Geert

* 18u-19u30  U10 A (PTI) met David

Woensdag:

* 14u30-15u30  shooting voor alle U12 met Patrick DB, Geert en Bruno

* 15u30-16u30   shooting  voor alle U10  (terrein A en B) met Patrick DB, Geert en David

* 16u30-17u30  shooting en training U8 en initiatie (terrein A en B) met Patrick DB en Geert

* 15u30-17u30  shooting en training U14 (terrein C) met Bruno 

* 21u- 22u30  Masters (terrein B)

Donderdag:

* 18u-19u30  U12 A (terrein A) met Philippe

* 18u-19u30  U10 A (terrein B) met David

* 18u-19u30  U18 (terrein C) met Wout

* 19u30-21u  seniores A (hele zaal) met Bart 

* 18u-19u30  U10 B (PTI) met Geert                                                 

* 18u-19u30  U12 B (PTI) met Bruno

* 19u30-21u  U16  (PTI) met Johan

Vrijdag:

* 18u-19u30 U14 (PTI) met Pieter

* 19u30-21u U21 (PTI) met Filip

 

Vakantieregeling (alle schoolverloven)

Maandag:

* 18u-19u30  U10 A en U10 B (terrein A) met David en Geert

* 19u30-21u  seniores B (terrein A) met Filip

* 19u30-21u  U16 (terrein B) met Johan

Dinsdag:

* 18u-19u30  U18 en U21 (terrein A) met Wout en Filip

* 18u-19u30  U12 A en U12 B (terrein B) met Philippe en Bruno

* 18u-19u30  U14 (terrein C) met Pieter

* 19u30-21u  A ploeg (terrein A) met Bart

* 19u30-21u  B ploeg (terrein C) met Filip

Woensdag:

* 16u30-17u30  U8 en U10 (terrein A en B) met Geert en David

* 16u-17u30  U14 (terrein C) met Bruno

* 21u- 22u30  Masters (terrein B)

Donderdag:

 * 18u-19u30  U18 en U21 (terrein A) met Wout en Filip

* 18u-19u30  U12 A en U12 B (terrein B) met Philippe en Bruno

* 18u-19u30  U14 (terrein C) met Pieter

* 19u30-21u  A ploeg (terrein A) met Bart

* 19u30-21u  U16 (terrein C) met Johan